fbpx

Opinie

Wszystkie osoby z dużym zainteresowaniem brały udział w zajęciach. Iwona i Maciek chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z kilkunastoletniej praktyki medytacji i uważności. Po zajęciach każdy mógł porozmawiać z nimi, zadać dodatkowe pytania. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalnie przygotowany warsztat i z pełnym przekonaniem polecamy zajęcia prowadzone przez Iwonę i Maćka. Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego ICF

Uczestniczki prowadzonych przez tych trenerów zajęć udzielają bardzo pozytywnych informacji zwrotnych, podkreślając profesjonalizm prowadzących oraz oceniając warsztat jako bardzo ciekawy i inspirujący. Trenerzy potrafili stworzyć przyjazną atmosferę, sprzyjającą pracy rozwojowej oraz jasno przedstawić treści programowe. Pracownia rozwoju osobistego POSKRZYDŁA

Chciałabym wyrazić wielką wdzięczność Iwonie i Maćkowi z oddycham.pl za zorganizowanie fantatstycznego szkolenia Mindfulness dla pracowników Google Polska w Krakowie. Oboje wykazali się niezwykłą pomysłowością, głębokimi kompetencjami oraz cierpliwością i wspaniałą organizacją. Polecam oddycham.pl każdemu pracodawcy, który chce zwiększyć efektywność i zadowolenie swoich pracowników. Zobacz..
Joanna Chwastowska
Technical Lead / Manager
Google Poland

Innogy Business Services Polska Sp. z o.o. współpracowało z Oddycham.pl w okresie od marca 2018 do marca 2019. Współpraca obejmowałą organizację cyklicznych warsztatów Mindfulness dla kadry kierowniczej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i rekomendujemy Oddycham.pl jako sprawdzonego i godnego polecenia doradce w obszarze Mindfulness. Zobacz..

 

Human Resources Manager 
Bartosz Wieczorek

„Owoce kursu wciąż we mnie żyją, bezcenne poczucie bardziej intymnego kontaktu z ludźmi wokół, światem i samym sobą. Myślę że dzięki niemu stałem się trochę lepszą wersją siebie. Miło wspominam kojącą, domową atmosferę spotkań, fachowość prowadzących.
Gorąco polecam :)”
Grzegorz Mączka  | dr n. med. psycholog

Zajęciami byłam zauroczona. Doświadczyłam ciepła i spokoju. Lubiłam też bardzo atmosferę spotkań – wieczór, grupa ludzi w zasadzie obcych a pełnych życzliwości, z otwartością na siebie – myślę, że to Maciek i Dawid mają zdolność tworzenia takiej atmosfery, sprzyjającej praktykowaniu uważności i życzliwości. Bardzo lubię głosy i intonację obu Panów, to mi pomagało w skupieniu, z przyjemnością korzystam z nagranych ćwiczeń. Chcę podzielić się, również, informacjami zwrotnymi od moich Pacjentów – wszyscy uczestniczący w zajęciach mówili o osobistych korzyściach. Samo uczestniczenie miało dla wielu ogromne znaczenie, to czego zaznali na zajęciach. Mówili o atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Uczyli się od Maćka i Dawida nie tylko uważności, również troskliwości i życzliwości dla samych siebie. Wielu praktykuje systematycznie. Bardzo się zintegrowali, dają sobie wsparcie nie tylko w praktykowaniu uważności :).

Edyta Krzysztof , psycholog, psychoonkolog z Unicornu

Kurs wspominam jako ważne doświadczenie , nie przegadane , ciepłe i inspirujące. Akurat w tym momencie zawodowym i osobistym bardzo potrzebowałam takiego kontaktu ze Sobą i swoją wyobraźnią , właśnie w wymiarze bardziej cielesnym i mentalnym. Kameralna grupa spotyka się raz w tygodniu chwilę pogadać, a potem w bezpiecznej atmosferze uczyć się mniej myśleć , bardziej obserwować , akceptować , czuć . Polecam każdemu dla którego ważny jest rozwój własny oparty na doświadczaniu.

Prowadzący pełna profeska 🙂

Jagna Kazienko
psycholog , psychoterapeutau

Cisza i spokój które powoli kiełkują i rozrastają się na kolejne godziny, dni, tygodnie..

Fale oddechu zmywające napięcie i ból. Słońce pod powiekami w zimowy pochmurny dzień…Polecam.

Anna Wojnar | psycholog

Zajęcia przebiegają w bardzo miłej, przyjacielskiej wręcz atmosferze, co jest bardzo ważne, szczególnie dla osób, które tak jak ja nie miały wcześniej do czynienia z medytacją. Dzięki temu łatwiej jest się zaaklimatyzować w grupie. Oprócz praktyki medytacyjnej uczestnicy kursu mają możliwość zapoznania się z materiałami teoretycznymi, które w przystępny sposób wyjaśniają mechanizmy powstawania stresu i sposoby radzenia sobie z napięciem. Zdecydowanie warto przyjść na kurs i otworzyć się na te aspekty rzeczywistości, które do tej pory umykały nam w pogoni za codziennymi sprawami.

Michał Pawłowski | grafik