Dzień uważności

Dzień uważności

Jest doskonałą okazją na pogłębienie praktyki mindfulness i medytacji.Daje nam możliwość kontaktu z innymi osobami praktykującymi uważność, inspiruje. Podczas spotkań praktykujemy wspólnie, eksplorując poznane na kursie redukcji stresu praktyki uważności. Mamy możliwość porozmawiać o przeszkodach w praktyce i swoich doświadczeniach.

Intentsywność praktyki i medytacji w trakcie warsztatów pozwala aby nasza praktyka mindfulness ponownie zaczęła tętnić życiem, abyśmy poczuli inspiracje.

W trakcie dnia uważności, poza wspólną praktyką będzie także krótki wykład prezentacja na temat związany z mindfulness. Każde wydażenie może poruszać inny temat.

Czym jest dzień uważności?

Dla kogo?

Dzień uważności przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 8 tygodniowy kurs redukcji stresu, lub są zaznajomione z trzema praktykami mindfulness: świadomość ciała (body scan), obecność z oddechem i życzliwa obecność.

Zapraszamy osoby, które uczestniczyły w naszych kursach (8 tygodniowy kurs redukcji stresu) jak i kursach prowadzonych przez inne organizacje, trenerów. W tym kursy MBSR i terapie MBCT. i inne kursy w nurcie mindfulness.

Jeżeli chcesz zgłębić praktykę uważności, rozszeżyć warsztat medytacyjny, pracować nad otwartością, spokojem i akceptacją. 6 godziny intensywnej praktyki i warsztatów jest do tego znakomitą okazją.
Nasze zajęcia i kursy prowadzimy w oparciu o metodologię Breathworks

Nadchodzące wydarzenia

Dzień uważności:

Wydarzenie Data Lokalizacja Więcej
dzień uważności 26 Października Kraków więcej

Zapisz się do Newslettera