fbpx

Dzień uważności

jest doskonałą okazją do pogłębienia praktyki mindfulness i medytacji. Daje nam możliwość kontaktu z innymi praktykującymi osobami, co jest doskonałym źródłem inspiracji do samorozwoju. Podczas spotkań medytujemy wspólnie, eksplorując poznaną na Kursie redukcji stresu praktykę uważności. Na zajęciach jest także czas, by podzielić się swoimi refleksami i porozmawiać o przeszkodach w praktyce, na które każdy z nas napotyka bez względu na to, jak długo już medytuje.

Intensywność praktyki i medytacji w trakcie warsztatów sprawia, że nasza osobista praktyka mindfulness może rozkwitnąć ze zdwojoną siłą, inspirując nas do tego, by i poza kursem tak samo gorliwie medytować.
W trakcie dnia uważności poza wspólną praktyką odbędzie się także krótki wykład lub prezentacja na temat związany z mindfulness. Każde wydarzenie może poruszać inne zagadnienie.

Czym jest dzień uważności?

Dla kogo?

Dzień uważności przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 8-tygodniowy Kurs redukcji stresu lub są zaznajomione z trzema praktykami mindfulness: świadomości ciała (body scan), obecności z oddechem i życzliwej obecności.

Zapraszamy osoby, które uczestniczyły zarówno w naszych kursach (8 tygodniowy kurs redukcji stresu) jak i kursach prowadzonych przez inne organizacje czy trenerów – takich jak kursy MBSR i terapie MBCT oraz inne zajęcia w nurcie mindfulness.

Jeżeli chcesz zgłębić praktykę uważności, rozszerzyć warsztat medytacyjny, popracować nad otwartością, spokojem i akceptacją tego, co spotyka Cię w życiu, to 6 godzin intensywnej praktyki i warsztatów jest do tego znakomitą okazją.

Nasze zajęcia i kursy prowadzimy w oparciu o metodologię Breathworks, o której więcej przeczytasz Breathworks

Nadchodzące wydarzenia

Dzień uważności:

WydarzenieDataLokalizacjaWięcej
dzień uważności16 września 2023 Krakówwięcej…