fbpx

Mindfulness dla Biznesu

Mindfulness w środowisku pracy

  

  • Korzyści wypływające z regularnej praktyki to między innymi poprawa w zdrowiu fizycznym i psychicznym i wiążąca się z tym zwiększona odporność na stres jak i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
  • Dla pracodawców przekłada się to między innymi na bardziej zadowoloną, zdrową kadrę zawodową, charakteryzującą się lepszą wydajnością i obniżonym poziomem nieobecności w pracy wynikającym ze zwolnień lekarskich.
  • Ilość dni chorobowych wziętych z powodu, stresu, wyczerpania i depresji może dramatycznie spaść a inne korzyści płynące z regularnego stosowania tych prostych technik to podwyższona inteligencja emocjonalna, polepszona umiejętność podejmowania decyzji oraz strategicznego myślenia, jak również podniesiona umiejętność kreatywnego myślenia i skupienia się na określonym zadaniu.

Mindfulnes w pracy

Oferta dla biznesu

Standardowo mamy kilka propozycji zajęć. Lecz przygotowujemy także kursy, warsztaty dopasowane do indywidualnych potrzeb pracodawców i pracowników. 
Działamy Online!

  • 8 tygodniowy kurs redukcji stresu. Kurs obejmuje 8 spotkań trwających 2 godziny 30 minut.
  •  Redukcja stresu w pigułce 3 spotkania trwające ok 3godziny
  • Jednorazowe warsztaty Mindfulness warsztaty wprowadzeniowe czas trwania 100min
  • Pakiet sesja praktyki ok 20-30 minut
    w przerwie dla pracowników: 4x 2 sesje w tygodniu, 4x 3 sesje w tygodniu,4x 4 sesje w tygodniu

Twoja firma jest zainteresowana zajęciami Mindfulness? Chętnie zorganizujemy 45 minutową darmową sesję demonstracyjną i odpowiemy na pytania dotyczące Mindfulness jak i kursów, które prowadzimy. 

Zaufali nam min. Akamai, Brainly, Motorola Solutions, Innogy, Google, Pepsico, Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i inni

Nasz partner biznesowy 

Jobsora – globalna witryna do wyszukiwania pracy z odbiorcami z ponad 35 krajów.
Mamy około 10 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie odwiedzających naszą stronę. Z Jobsora znajdziesz pracę już dziś!