fbpx

Zajęcia Mindfulness – wyjazdy

Wyjazdowe zajęcia, odosobnienia, wyjazdy Mindfulness są doskonałą szansą i okazją aby zapoznać się z praktykami Mindfulness, lecz także aby eksplorować i wzmocnić własną praktykę. Będąc poza miejscem gdzie mieszkamy i pracujemy jesteśmy w stanie zwolnić i praktykować bycie tu i teraz, łatwiej zaangażować umysł.

 

Jest to doskonała okazaja aby poznać inne osoby, które praktykują mindfulness, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami. W trakcie wyjazdów organizujemy także indywidualne konsultacje, indywidualnie podchodząc do każdego uczestnika.

Największą zaletą wyjazdów jest możliwość wypoczynku blisko natury, w gronie ludzi robiących to co my, praktykując mindfulness.

 

 

wyjazd z mindfulness

Głębszy oddech – wyjazd z mindfulness i misami tybetańskim

 

9-12 listopada 2023 w Wyspowej Dolinie

🍁 Zapraszamy na wyjazd z praktyką uważności, medytacją
i misami dzwiękowymi 
🍁

W listopadzie, w pięknym miejscu wśród gór Beskidu Wyspowego 🌄 po raz kolejny spotkamy się, aby otoczyć troską nasze ciała, wyciszyć umysł 🧘🏻🧘🏼‍♀️ i trochę bardziej otworzyć się na głos swojego serca i emocji ❤️ których w naszej intensywnej codzienności często nie możemy usłyszeć.

Listopad swoją refleksyjną aurą pomoże nam uspokoić energię i miękko wylądować na końcówce roku. Zagłębimy się w siebie, aby ułożyć się z wszystkimi wydarzeniami, które spotkały nas w ostatnich miesiącach, a także przygotujemy się na nowe. Wspólnie zastanowimy się, co z tych minionych doświadczeń chcemy zabrać dla siebie i rozwijać, a z czym wolimy się pożegnać.

Poruszymy delikatnie ciałem i z uważnością poszukamy najbardziej komfortowego dla nas ruchu, sposobu bycia ze swoją fizycznością. Spróbujemy nawiązać kontakt ze swoim „ja”, emocjami i potrzebami i poczuć jak ucieleśniają się w nas. Znajdziemy też czas na zwyczajne rozmowy i bycie w kontakcie z drugim człowiekiem🫂, ognisko🔥, spacery 👣.

więcej…

Najbliższe wyjazdy 

ZajęciaDataMiejsce Więcej 
Wyjazd mindfulness z medytacją i koncertami mis.9-12 listopada 2023Gospodarstwo agroturystyczne Wyspowa Dolinawięcej
Wyjazd mindfulness z medytacją i koncertami mis. 13-16 lipca 2023Gospodarstwo agroturystyczne Wyspowa Dolinawięcej