fbpx

Zajęcia Mindfulness – wyjazdy

Wyjazdowe zajęcia, odosobnienia, wyjazdy Mindfulness są doskonałą szansą i okazją aby zapoznać się z praktykami Mindfulness, lecz także aby eksplorować i wzmocnić własną praktykę. Będąc poza miejscem gdzie mieszkamy i pracujemy jesteśmy w stanie zwolnić i praktykować bycie tu i teraz, łatwiej zaangażować umysł.

 

Jest to doskonała okazaja aby poznać inne osoby, które praktykują mindfulness, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami. W trakcie wyjazdów organizujemy także indywidualne konsultacje, indywidualnie podchodząc do każdego uczestnika.

Największą zaletą wyjazdów jest możliwość wypoczynku blisko natury, w gronie ludzi robiących to co my, praktykując mindfulness.

 

 

wyjazd z mindfulness

Głębszy oddech – wyjazd z mindfulness i misami tybetańskimiwój tytuł idzie tutaj

13-16 lipca 2023 w Wyspowej Dolinie

🌼 Zapraszamy na wyjazd z praktyką uważności, medytacją i dźwiękiem mis tybetańskich 🌼

W połowie lipca, w pięknym miejscu wśród gór Beskidu Wyspowego 🌄spotkamy się aby otoczyć troską nasze ciała🤸🏽‍♂️, uspokoić myśli 🧘🏻🧘🏼‍♀️ i trochę bardziej otworzyć się na głos swojego serca ❤️ którego w naszej intensywnej codzienności często nie możemy usłyszeć. 👂

Zamiast robienia i działania na wysokich obrotach zwolnimy i wejdziemy w tryb bycia. Będziemy relaksować się, odpoczywać, zagłębiać się w siebie, powiększać swoją strefę komfortu. Medytacja i dźwięki mis pozwolą naszym ciałom i głowom na odnalezienie homeostazy, harmonii i równowagi.

Poruszymy ciałem 🏃🏽, poszukamy najbardziej komfortowego dla nas ruchu, sposobu bycia ze swoją fizycznością, aby zyskać więcej elastyczności, swobody i pewności.

Spróbujemy nawiązać kontakt ze swoim „ja”, emocjami i potrzebami i poczuć jak ucieleśniają się w nas 🙋🏻‍♀️
Znajdziemy też czas na zwyczajne rozmowy i bycie w kontakcie z drugim człowiekiem🫂, ognisko🔥, spacery 👣,

Najbliższe wyjazdy 

ZajęciaDataMiejsce Więcej 
Wyjazd mindfulness z medytacją i koncertami mis. 13-16 lipca 2023 Gospodarstwo agroturystyczne Wyspowa Dolinawięcej