O Nas

Breathworks

Inicjatorką i główną założycielką Breathworks jest Vidyamala Burch, której własne doświadczenie życia z bólem i chorobą stało się inspiracją i początkiem dla działającej na całym świecie organizacji.

Oryginalnie opracowana przez Vidyamalę metoda MBPM okazała się równie skuteczna zarówno w ciężkich chorobach, walce z uzależnieniami jak i codziennym pełnym napięcia i stresu życiu.

Breathworks oferuje pakiet narzędzi do tego, żeby żyć w pełni szczęśliwie i rozwijać swój własny potencjał bez względu na okoliczności i stan zdrowia.

Obecnie metoda Breathworks pomaga ludziom w krajach takich jak Szwecja, Brazylia, Irlandia, Niemcy, Portugalia, Belgia, Holandia, Turcja, Hiszpania, Australia i w Polsce. W coraz większej ilości krajów staje się oficjalnie uznawana przez państwową opiekę zdrowotną.

więcej na temat Breathworks i metodologii Breathworks Mindfulness

Strona Breathworks

Działamy od 2013 roku prowadząc kursy mindfulness, przez ten czasu udało nam się jeszcze lepiej poznać dynamikę pracy a także potrzeby uczestników. Staramy się aby na naszych zajęciach panowała spokojna i przyjazna atmosfera, aby każdy uczestnik czuł się dobrze. Dbamy o potrzeby. Zależy nam, aby uczestnicy naszych zajęć nie tylko zdobyli teoretyczną wiedzę, lecz przede wszystkim poznali stronę praktyczną Mindfulness. Aby obecność na warsztatach, kursie Mindfulness była pozytywnym doświadczeniem.  Zajęcia oferujemy zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak min. Google, Akamai, Innogy. Działamy głównie na terenie Krakowa, zdaża nam się także dojeżdzać do klientów do innych miejsc na ternie kraju.

Od połowy 2016 współpracujemy z fundacją Unicorn, prowadzimy 8 tygodniowe kursy dla pacjentów onkologicznych w Krakowie.

Maciek Frąckowiak

Praktykę uważności podjął już na początku lat dziewięćdziesiątych. Medytacji naucza od dziesięciu lat, miał okazję prowadzić zajęcia medytacyjne w Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, a obecnie w Krakowie. Ponadto przez trzy lata prowadził zajęcia z jogi relaksacyjnej, co rozwinęło i poszerzyło jego warsztat pracy z ciałem i oddechem. Jest dyplomowanym trenerem mindfulness po dwuletnim kursie z metody Breathworks w Wielkiej Brytanii. Od lat organizuje i prowadzi wyjazdy szkoleniowe mindfulness. Wraz z Iwoną poprowadził w 2013 pierwszy w Polsce ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu bazujący na metodzie Breathworks. Certyfikowani nauczyciele breathworks -> Maciek

Dawid Faron

Z praktykami mindfulness ma do czynienia już od 2008, ucząc i praktykując samemu. Od kilku lat wspiera wyjazdy szkoleniowe mindfulness. Od 2015 skupia się na uważności Mindfulness w metodologii Breathworks – ukończył 2 letni kurs i jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Z Iwoną i Maćkiem znają się od ponad 10 lat. Regularnie wyjeżdza na szkolenia i wyjazdy medytacyjne organizowane w Wielkiej Brytani. Certyfikowani nauczyciele breathworks -> Dawid 

Ania Markiewicz

Podróż z uważnością rozpoczęła w 2012 roku. Wtedy też poznała Iwonę, Maćka, Dawida i Patryka. Od tamtej pory praktykuje uważność w medytacji i w codziennym życiu, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Prowadzi nauki medytacji uważności i życzliwości. Trzy lata spędziła w ośrodku medytacyjno-odosobnieniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie pogłębiła swoją praktykę i poznała m.in. założycieli i trenerów mindfulness breathworks. Będąc pod wrażeniem zarówno ludzi praktykujących uważność, jak i samej metody w 2018 roku podjęła współpracę z oddycham.pl. W 2018 rozpoczyna kurs mindfulness w metodologii breathworks.

Zapisz się do Newslettera