fbpx

Zajęcia Mindfulness w Krakowie

Mindfulness Kraków

 

8 tygodniowy kurs redukcji stresu

 

Regularnie w odstępach około 2 miesięcznych prowadzimy 8 tygodniowe kursy redukcji stresu, w oparciu o metodologie breathworks. Kursy jest bardzo podobny do tradycyjnego kursu MBSR, w metodologii breathworks kładziemy większy nacisk na praktykę życzliwości, akceptacji. W szczególności poprzez praktykę medytacyjną – życzliwa obecność.

Kurs składa się z 8 spotkań, w trakcie których uczymy i wspólnie robimy praktyki mindfulness. Od kilku lat cieszą się popularnością. Są doskonałą okazją do poznania siebie, swoich nawyków, reakcji. Poznania swojego umysłu.

Więcej informacji na temat kursów. WIęcej…

Najbliższy kurs grupowy w Krakowie: 

30 października – 18 grudnia 2023
poniedziałki 18:30-21:00
Stacjonarny Krakówwięcej…

Zapraszamy także na kursy indywidualne. 
Dla jednej osoby lub grupy.

Warsztaty wprowadzenie do mindfulness


Zapraszamy na warsztaty wprowadzenie do mindfulness. W trakcie ok 60 minutowej sesji Michał opowie czym jest minduflness/uważność i jak możemy ją rozwijać, przeprowadzi przez krótkie ćwiczenie i poprowadzi medytację świadomości ciała.

Pod koniec zajęć zachęcamy do zadawania pytań.

Najbliższe warsztaty grupowe w Krakowie: 

środa 20 września
19:45-20:45
zapisy

Czytaj więcej…

Warsztaty dedykowane jest dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z mindfulness, znają tylko z lektury, jak i dla tych, które chcą sprawdzić i przekonać się czy to jest droga dla nich. Osoby zainteresowane głębszym i pełniejszym poznaniem mindfulness zapraszamy na 8 tygodniowe kursy.

Dzień uważności

Jest okazją na pogłębienie praktyki mindfulness i medytacji, w trakcie którego staramy się stworzyć jaknajlepsze warunki do pogłębienia praktyki minduflness .Daje nam możliwość kontaktu z innymi osobami praktykującymi uważność, inspiruje. Podczas spotkań praktykujemy wspólnie, eksplorując poznane na kursie redukcji stresu praktyki uważności. Mamy możliwość porozmawiać o przeszkodach w praktyce i swoich doświadczeniach.

czytaj więcej o dniu uważności…

Najbliższe wydarzenia: 
Sobota 16 września 2023 Kraków 10:00 – 15:00 – więcej

 

Warsztaty mindfulness – Redukcja Stresu w Pigułce

Cykl 3 Warsztatów Mindfulness

Pigułka składa się z trzech spotkań każde trwa 105minut. W trakcie warsztatów uczymy się praktyki mindfulness oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie jest elementem cyklu, i wzbogaca warsztat uczestnika. W czasie trwania warsztatów zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań, zarówno na zajęciach jak i poza nimi. Każdy uczestnik otrzymuje materiały kursowe i prowadzone praktyki medytacyjne. Ważnym elementem warsztatów jest samodzielna praktyka w domu, która pozwala na wprowadzenie tego czego uczymy się na kursie do codziennego życia.

Najbliższe warsztaty grupowe w Krakowie: 

Redukcja stresu w pigułce – grupowy2-16 października 2023
poniedziałki 16:15 – 18:00
więcej… 

Czytaj więcej…

Warsztaty dedykowane jest dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z mindfulness, znają tylko z lektury, jak i dla tych, które chcą sprawdzić i przekonać się czy to jest droga dla nich. Osoby zainteresowane głębszym i pełniejszym poznaniem mindfulness zapraszamy na 8 tygodniowe kursy.

Trzy kroki w kierunku życzliwości

kurs pogłębiający medytację i praktykę życzliwości. Cykl trzech spotkań.

Opis: 
Gdy kończymy nasze regularne 8 tygodniowe cykle, uczestnicy zadają pytanie co dalej? Odpowiadając na zapytania zdecydowaliśmy się stworzyć, krótki kurs pogłębiający medytację. Jest to doskonała okazja aby kontynuować praktykę uważności i życzliwości w kontekście grupowym. Rozwinąć regularną własną praktykę.
W trakcie cyklu chcemy zwrócić szczególną uwagę na trzy punkty:

  • Receptywność w medytacji – czy muszę wkładać tyle wysiłku? Czy ciąglę muszę coś robić w medytacji?
  • Wdzięczność – rozwijanie wdzięczności jako drzwi do życzliwości i współczucia.
  • Życzliwość we wszechświecie – nie zawsze to my musimy coś rozwijać, wykształcać, czasem wystarczy po prostu otworzyć się na to co jest dookoła

Dla kogo:
Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 8 tygodniowy kurs redukcji stresu mindfulness, redukcja stresu w pigułce.
Zakładamy że osoby uczestniczące w kursie poznały medytacje: świadomość ciała (body scan), obecność z oddechem i życzliwa obecność.

Czas trwania:

Trzy spotkania, każde trwa 2 godziny 30 minut.

Nadchodzące wydarzenia

KursDataLokalizacjaWięcej
Trzy kroki w kierunku życzliwościwkrótce podamy nowe terminyStacjonarny Kraków

 

 

 

mindfulness kraków