fbpx
wyjazd z mindfulness

Głębszy oddech – wyjazd z mindfulness i misami dzwiękowymi  

9-12 listopada 2023 w Wyspowej Dolinie

🍁 Zapraszamy na wyjazd z praktyką uważności, medytacją i misami dzwiękowymi 🍁

W listopadzie, w pięknym miejscu wśród gór Beskidu Wyspowego 🌄 po raz kolejny spotkamy się, aby otoczyć troską nasze ciała, wyciszyć umysł 🧘🏻🧘🏼‍♀️ i trochę bardziej otworzyć się na głos swojego serca i emocji ❤️ których w naszej intensywnej codzienności często nie możemy usłyszeć.

Listopad swoją refleksyjną aurą pomoże nam uspokoić energię i miękko wylądować na końcówce roku. Zagłębimy się w siebie, aby ułożyć się z wszystkimi wydarzeniami, które spotkały nas w ostatnich miesiącach, a także przygotujemy się na nowe. Wspólnie zastanowimy się, co z tych minionych doświadczeń chcemy zabrać dla siebie i rozwijać, a z czym wolimy się pożegnać.

Poruszymy delikatnie ciałem i z uważnością poszukamy najbardziej komfortowego dla nas ruchu, sposobu bycia ze swoją fizycznością. Spróbujemy nawiązać kontakt ze swoim „ja”, emocjami i potrzebami i poczuć jak ucieleśniają się w nas. Znajdziemy też czas na zwyczajne rozmowy i bycie w kontakcie z drugim człowiekiem🫂, ognisko🔥, spacery 👣.

🍁 W planie:
– medytacje w siedzeniu i w leżeniu,
– praktyka uważności w ruchu, ruch instuicyjny
– kąpiele w dźwiękach mis tybetańskich,
– leśne spacery jeśli pogoda pozwoli,

🍁 Miejsce zajęć:
Wyspowa Dolina
Stróża 113
34-625 Stróża k/Dobrej,
pow. limanowski

🍁 Dla kogo:
Zapraszamy osoby zainteresowane mindfulness, medytacją, rozwojem osobistym. Zarówno osoby bez wcześniejszego doświadczania z praktyką uważności  jak
i uczestników, absolwentów 8 tygodniowych kursów i innych warsztatów mindfulness, osób, które nie ukończyły kursu, ale mają już jakieś doświadczenie w praktyce uważności lub medytacji.

🍁 Dieta:
bezmięsna

🍁Zakwaterowanie:
pokój Jaskier:
– dwa podwójne łóżka + ewentualna dostawka – pokój 2-3 os.

Antresola:
– wydzielona przestrzeń do spania na poddaszu dla 2 – 4 osób – dwa podwójne materace (brak zamykanych drzwi)

pokój Chaber:
– jedno podwójne łóżko, pokój 1-os.

pokój Łubin:
– jedno podwójne łóżko, pokój 1-os.

Jurta:
– dwa podwójne łóżka + jedno pojedyncze łóżko, osobna łazienka i kuchnia, 3 os. (ewentualnie 4 os.: 2 os. + para)

🍁Przykładowy program:
8:00 – 8:30 część warsztatowa – ruch
8:45 – Śniadanie
10:00 – 12:30 – Blok I – podwójna medytacja/warsztat
13:30 – obiad
15:00 – 17:00 – blok II – podwójna medytacja/warsztat
17:00 – 18:45 – czas wolny
18:45 – Kolacja
19:30 – blok – koncert mis


Kwota:
Early birds: 765zł – w przypadku opłacenia do 8 października 2023
Cena regularna: 965zł (po 8 października 2023)
Dodatkowo płatny nocleg i wyżywienie 735zł – opłacane na miejscu w trakcie pierwszego dnia warsztatów

Bezzwrotna zaliczka – 500zł
Opłacenie zaliczki jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o płatność w przeciągu 4 dniu od zapisania się.
W przypadku rezygnacji do 30 dni przed przed wyjazdem kwota za warsztaty, pomniejszona o zaliczkę, zostanie zwrócona. Po tym czasie kwestie zwrotów rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli nie możesz jechać spróbuj znaleźć kogoś na swoje miejsce

Prowadzący:

dawid faron mindfulness

Dawid Faron

Praktykę mindfulness i medytację rozpocząłem w 2008 r. Początkowa fascynacja z czasem przerodziła się w fundament mojego życia. Od 2015 r. skupiam się na uważności Mindfulness w metodologii Breathworks. Ukończyłem 2 letni kurs, jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Regularnie wyjeżdżam na szkolenia i wyjazdy medytacyjne organizowane w Wielkiej Brytanii.

Jestem buddystą. Na co dzień praktykuje we wspólnocie buddyjskiej Triratna, gdzie również nauczam medytacji poszerzając doświadczenie w tym temacie. Od kwietnia do sierpnia 2019 r. przebywałem na odosobnieniu medytacyjnym w górach w Hiszpanii bez kontaktu ze światem zewnętrznym. 

Uważność i medytacja to nie tylko moja praca ale i zainteresowanie, które zgłębiam sam eksplorując głębie umysłu. Poza tym, lubię biegać po górach i gram na gitarze.  

Mindfulness kraków

Michał Kapłon

Swoją przygodę z uważnością i medytacją rozpocząłem w 2013 r. Jestem buddystą, na co dzień praktykuje we wspólnocie buddyjskiej Triratna, gdzie od kilku lat nauczam również medytacji. Regularnie biorę udział w wyjazdach medytacyjnych, co w połączeniu z codzienną praktyką pogłębia jego doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Poznane techniki staram się kultywować w życiu i przekuwać je na bycie bardziej „tu i teraz” ze sobą oraz innymi. Staram się dzielić swoją inspiracją, otwierając przed ludźmi piękny i tajemniczo-prosty świat mindfulness i medytacji.

dawid faron mindfulness

Karolina Sokołowska

Z wykształcenia jestem pianistką, rytmiczką, pedagożką wczesnoszkolną i przedszkolną, a także instruktorką jogi dla dzieci. Najważniejszą dla mnie podróżą, jaką odbywam, to eksplorowanie siebie poprzez różne role w jakie wchodzę: nauczycielki, mamy, partnerki. Zachwyca mnie bycie w empatii, w połączeniu ze sobą i innymi. W mojej pracy wykorzystuję muzykę i ruch jako pozawerbalną formę wyrażania siebie, a także jako narzędzie terapeutyczne. Ważne jest dla mnie normalizowanie i oswajanie emocji, odkrywanie potrzeb stojących za naszymi działaniami, pogłębianie kontaktu z ciałem, czerpanie przyjemności i zadowolenia z niego. Więcej o ścieżce mojego rozwoju i metodach z których czerpię przeczytasz tutaj.