fbpx

Prowadzący zajęcia

Dawid Faron

Praktykę mindfulness i medytację rozpocząłem w 2008 r. Początkowa fascynacja z czasem przerodziła się w fundament mojego życia. Od 2015 r. skupiam się na uważności Mindfulness w metodologii Breathworks. Ukończyłem 2 letni kurs, jest dyplomowanym nauczycielem tej metody. Regularnie wyjeżdżam na szkolenia i wyjazdy medytacyjne organizowane w Wielkiej Brytanii.

Jestem buddystą. Na co dzień praktykuje we wspólnocie buddyjskiej Triratna, gdzie również nauczam medytacji poszerzając doświadczenie w tym temacie. Od kwietnia do sierpnia 2019 r. przebywałem na odosobnieniu medytacyjnym w górach w Hiszpanii bez kontaktu ze światem zewnętrznym. 

Uważność i medytacja to nie tylko moja praca ale i zainteresowanie, które zgłębiam sam eksplorując głębie umysłu. Poza tym, lubię biegać po górach i gram na gitarze.  

Lista certyfikowanych nauczycieli Breathworks -> Dawid Faron
Zobacz certyfikat

Michał Kapłon

Swoją przygodę z uważnością i medytacją rozpocząłem w 2013 r. Jestem buddystą, na co dzień praktykuje we wspólnocie buddyjskiej Triratna, gdzie od kilku lat nauczam również medytacji.
Regularnie biorę udział w wyjazdach medytacyjnych, co w połączeniu z codzienną praktyką pogłębia jego doświadczenie i wiedzę w tym zakresie.

Poznane techniki staram się kultywować w życiu i przekuwać je na bycie bardziej „tu i teraz” ze sobą oraz innymi. Staram się dzielić swoją inspiracją, otwierając przed ludźmi piękny i tajemniczo-prosty świat mindfulness i medytacji.

Maciek Frąckowiak

Maciek Frąckowiak

Praktykę uważności i medytacji podjął już na początku lat 90. Medytacji naucza od ponad 12 lat. Kursy prowadził w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii, a obecnie w Krakowie. Ponadto przez 3 lata prowadził zajęcia z jogi relaksacyjnej, co rozwinęło i poszerzyło jego warsztat pracy z ciałem i oddechem. Jest dyplomowanym trenerem mindfulness po 2-letnim kursie metody Breathworks w Wielkiej Brytanii. Od lat organizuje i prowadzi wyjazdy szkoleniowe mindfulness. Wraz z Iwoną Płużańską poprowadził w 2013 r. pierwszy w Polsce 8-tygodniowy kurs redukcji stresu bazujący na metodzie Breathworks.

Jest buddystą. Na co dzień praktykuje we wspólnocie buddyjskiej Triratna, gdzie również naucza medytacji i prowadzi odosobnienia medytacyjne. Z Anią ,Dawidem i Michałem tworzy zespół trenerów mindfulness Breathworks, których współpraca oparta jest na przyjaźni i wieloletniej praktyce medytacyjnej. 
Informacja o Maćku na stronie Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

Karolina Sokołowska

Nazywam się Karolina Sokołowska. Z wykształcenia jestem pianistką, rytmiczką i pedagożką wczesnoszkolną i przedszkolną, a także instruktorką jogi dla dzieci. Najważniejszą dla mnie podróżą, jaką odbywam, to eksplorowanie siebie poprzez różne role w jakie wchodzę: nauczycielki, mamy, partnerki. Zachwyca mnie bycie w empatii, w połączeniu ze sobą i innymi.

Moją ścieżkę rozwoju rozpoczęłam na Akademii Muzycznej w Krakowie, gdzie ukończyłam kierunek o specjalności rytmika, która jest metodą edukacji muzycznej poprzez ruch – doświadczenie w ciele poprzedza i ułatwia zintegrowanie informacji w mózgu. W trakcie studiów doświadczyłam różnych form ruchu i tańca: współczesnego, historycznego, klasycznego, a także zaczęłam praktykować jogę, w tym łagodną i relaksującą jogę nidrę. Kilka lat temu poznałam Alexandra Lowena i jego technikę uwalnianie emocji z ciała i od tego momentu moja praca z ciałem przeniosła się na poziom nie tylko fizyczny, ale objęła też umysł i psychikę.

więcej…

Karolina Sokołowska - warsztaty dla dzieci