fbpx

Warsztaty mindfulness - Redukcja stresu w pigułce online

7 – 21 lutego 2024
Środy 18:00 – 19:45

Redukcja stresu w pigułce
warsztaty minduflness online

7 – 21 lutego
Środy 18:00 – 19:45

Pigułka składa się z trzech spotkań każde trwa 1godz 45minut. W trakcie warsztatów uczymy się praktyk mindfulness oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie jest elementem cyklu, i wzbogaca warsztat uczestnika. W czasie trwania warsztatów zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań, zarówno na zajęciach jak i poza nimi. Każdy uczestnik otrzymuje materiały kursowe i nagrane praktyki medytacyjne. Ważnym elementem warsztatów jest samodzielna praktyka w domu, która pozwala na wprowadzenie tego czego uczymy się na kursie do codziennego życia.

Miejsce zajęć:
online

Terminy zajęć:
1. 7 luty
2. 14 luty
3. 21 luty

Cena:
250zł
200zł – zapisując się i opłacając warsztaty do 21 stycznia 2024

3 spotkania trwające 1 godzinę 45 minut
(w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zniżek, w tej sprawie prosimy o kontakt)
Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty.

Opłacenie bezzwrotnego zadatku –100zł  jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o opłacenie zadatku w przeciągu 3 dniu od zapisania się. Tylko opłacenie zadatku gwarantuje miejsce na kursie.

Prowadzenie:
Michał Kapłon

Zapisy:
tutaj…

Jeżeli ciekawi cię praktyka uważności poniżej prezentujemy link do zebranych badań, które nasza partnerska organizacja Breathworks publikuje na swojej stronie … wejdź!

 

 

3 części: Ciało, Oddech, Serce

Warsztaty redukcja stresu w pigułce opierają się na trzech głównych aspektach praktyki mindfulness:

  • rozwijaniu świadomości ciała – otwieramy się na bogaty świat odczuć, które ciągle pojawiają się w naszym ciele. Ciało jest kotwicą uważności, do której w przypadku gdy umysł odpłynie zawsze możemy wrócić. Poznajemy praktykę świadomośc ciała.
  • rozwijaniu świadomości oddechu – pogłębiamy naszą uważność i koncentracje na obiekcie medytacji. Odczuwanie oddechu jest często bardzo przyjemne, równocześnie pomaga nam pracować z napięciami w ciele. Poznajemy praktykę obecność z oddechem.
  • rozwijaniu świadomości emocji – otwierając się na emocje nasza praktyka uważności staje się pełna. Uważność rzuca światło na aspekty naszego umysłu, doświadczeń, działań. Lecz ta świadomość jst ciepła, miękka, życzliwa.  Poznajemy praktykę życzliwa obecność, która rozwija pozytywną intencje w stosunku do osoby praktykującej i innych osób. Mindfulness & Compassion.
Mindfulness kraków
Przygodę z medytacją i mindfulness rozpocząłem niemal 10 lat temu. Doświadczeniami i wiedzą wyniesionymi z własnej praktyki chętnie dzielę się z innymi. W wolnym czasie lubię wędrować po górach w towarzystwie przyjaciół.