fbpx

Warsztat mindfulness online

Redukcja stresu w pigułce. 16,23,30 Listopada Poniedziałki 19:00-20:30 

Warsztat mindfulness online – Redukcja stresu w pigułce.

 

16,23,30 Listopada Poniedziałki 19:00-20:30 

 

Pigułka składa się z trzech spotkań online każde trwa 90minut. W trakcie warsztatów uczymy się praktyki mindfulness oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie jest elementem cyklu, i wzbogaca warsztat uczestnika. Postrzeganie praktyki uważności. W czasie trwania warsztatów zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań, zarówno na zajęciach jak i poza nimi. Każdy uczestnik otrzymuje materiały w formie elektronicznej (pdf) i na grane praktyki medytacyjne. Ważnym elementem warsztatów jest samodzielna praktyka w domu, która pozwala na wprowadzenie tego czego uczymy się na kursie do codziennego życia. Część praktyczna jest wykonywana w trakcie sesji zoome w domowym zaciszu.

Przed zapisaniem się na kurs prosimy uczestników o zastanowienie się, czy będą w stanie poświęcić około 30 – 45 minut dziennie na tą praktykę.

Miejsce zajęć:

 

Internet – Zoom bezpłatna aplikacja dla uczestników

Terminy zajęć:

1. 16 Listopada 2020

2. 23 Listopada 2020

3. 30 Listopada 2020 

Cena:

200zł

150zł – zapisując się i opłacając warsztaty do 5 Listopada.

3 spotkania trwające 90 minut (półtora godziny)

(w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zniżek, w tej sprawie prosimy o kontakt) 

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty. 

Bezzwrotna zaliczka –50zł  jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o  opłacenie zaliczki w przeciągu 3 dniu od zapisania się. Tylko opłacenie zaliczki gwarantuje miejsce na kursie. 

Prowadzenie:

Dawid Faron 

Zapisy:

 

link do zapisów…

Prosimy o kontakt mailowy: info@oddycham.p lLub telefoniczny 790-743-842

Zapisy

Jeżeli ciekawi cię praktyka uważności poniżej prezentujemy link do zebranych badań, które nasza partnerska organizacja Breathworks publikuje na swojej stronie … wejdź!