fbpx

8 Tygodniowy Kurs Redukcji Stresu Mindfulness

7 Czerwca – 26 Lipca 2021 w Krakowie Poniedziałki 18:30-21:00

 8 tygodniowy Kurs Redukcji Stresu w Krakowie.

7 Czerwca – 26 Lipca 2021 
Poniedziałki 18:30-21:00

O kursie: 
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób w których życiu obecny jest stres, oraz związany z nim niepokój, napięcie, przeciążenie. A także osób zainteresowanych praktyką uważności / Mindfulness.
Najczęściej doświadczamy go w pracy, w relacjach z bliskimi, może być związany ze stratą albo z inną sytuacją kiedy życie wymyka nam się spod kontroli. Towarzyszy nam niewielkie, ale stałe napięcie, którego nie jesteśmy do końca świadomi, a jego niekorzystne efekty dają znać o sobie dopiero po latach. Może też tak być, że ilość problemów przed którymi stajemy jest na tyle duża, że bez pomocy z zewnątrz ciężko nam funkcjonować.

Na kursie oferujemy strategie pomagające radzić sobie zarówno z istniejącymi już symptomami stresu jak i codziennie bombardującymi nas na nowo bodźcami. Uczymy jak świadomie żyć pełnym, spokojnym życiem w dzisiejszym szybkim i pełnym zmian świecie.

Jak wygląda kurs:
Kurs ma charakter warsztatów, uczymy się praktyki mindfulness oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu. Kurs trwa osiem tygodni, każde spotkanie trwa 2 godziny 30 minut. Każdy tydzień ma swój temat i związane z nim ćwiczenia. W czasie trwania kursu zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań, zarówno na zajęciach jak i poza nimi. W trakcie kursie rozdajemy materiały podsumowujące zajęcia, oraz płyty z prowadzonymi praktykami. Bardzo ważną częścią kursu jest samodzielna praktyka w domu, która pozwala nam wprowadzić to, czego uczymy się na kursie w codzienny nawyk. Przed zapisaniem się na kurs prosimy uczestników o zastanowienie się, czy będą w stanie poświęcić około 30 – 45 minut dziennie na tą praktykę. Czytaj więcej o kursie redukcji stresu…

Informacje:
Liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na obostrzenia i sytuacje epidemiologiczną. O zapisie decyduje przesłanie formularza rejestracyjnego oraz wpłata zaliczki 300 zł. 

Kurs prowadzony zgodnie z metodologią Breathworks Mindfulness.

Terminy zajęć:
zajęcia odbywają się w Poniedziałki w godzinach 18:30-21:00

  1. 7 Czerwca
  2. 14 Czerwca
  3. 21 Czerwca
  4. 28 Czerwca
  5. 5 Lipca
  6. 12 Lipca
  7. 19 Lipca
  8. 26 Lipca

Miejsce zajęć: Ośrodek Sanghaloka ul. Augustiańska 4 Kraków, ilość uczestników ograniczona w zależności od panujących przepisów epidemiologicznych.    

Cena: 999zł  (w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zniżek, w tej sprawie prosimy o kontakt) Wpłatę za cały kurs należy dokonać do 6/06/2021.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty.
Bezzwrotna zaliczka –300zł  jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o  opłacenie zaliczki w przeciągu 7 dniu od zapisania się.

Tylko opłacenie zaliczki gwarantuje miejsce na kursie. W razie pytań prosimy o kontakt, bardzo chętnie odpowiemy na pytania.
 

Prowadzenie:
Dawid Faron

Bardzo prosimy o rozważne i przemyślane zapisy. 

Zapisy 

Interesuje cię nasza oferta kursów lecz nie pasuje termin – oferujemy także możliwość kursów, warsztatów dla jednej lub więcej osób z możliwścią dostosowania terminów – sprawdź nasze kursy indywidualne

Jeżeli ciekawi cię praktyka uważności poniżej prezentujemy link do zebranych badań, które nasza partnerska organizacja Breathworks publikuje na swojej stronie … wejdź!